Gyártási operátor (1261)

Az NI csapatába keresünk gyártási operátor-két illetve három műszakos munkarendben történő munkavégzésre -kollégákat. Téged keresünk, ha keresed a kihívásokat és fejlődési lehetőségeket és olyan környezetben szeretnél dolgozni, ahol számítunk a véleményedre.

Feladatok

  • Gyártási és egyéb a termeléssel összefüggő munka elvégzése, előre meghatározott technológiai leírás vagy munkautasítás szerint
  • A gyártási folyamatban használt gépek anyagellátása, működtetése, ellenőrzése, felügyelete
  • Kézi összeszerelés, alkatrész-beültetés elvégzése
  • Tesztberendezések kezelése, alap karbantartási folyamatok ellátása
  • Kész, félkész termékek minőségi ellenőrzése
  • Gyártás során felmerülő hibák észlelése, jelzése
  • Termékváltással járó feladatok végrehajtása
  • Társterületek közötti anyagmozgatás

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség (8 általános)
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek (MS Office 365, )
  • Önálló, precíz, pontos és minőségi munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó kézügyesség, monotonitás tűrés
  • Rugalmas hozzáállás a napi feladatokhoz

Előny

  • Számítástechnikai/elektronika ismeretek
  • Gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • Számos elemből választható Cafeteria
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek (vállalati konditerem használata, heti gyümölcsnap, termelői piac, szűrőprogramok)
  • Fejlődési lehetőség, tréningeken részvétel
  • Minden munkavállalónk számára élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Támogató légkör, színvonalas csapatépítők és egyéb családi vállalati rendezvények
  • Munkavállalóink számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál)

Ha a pozíció felkeltette figyelmed, jelentkezz karrier oldalunkon a Gyártási operátor pozíció alatt, a Jelentkezem most (Apply now) gombra kattintva.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required

Published on 20.01.2021