Gyártási Mérnök - Budapest, IX. kerület

Feladatok:

  • A cég által tervezett és gyártott orvosi/labordiagnosztikai berendezések gyártásának támogatása
  • Összeszerelési folyamatok felügyelete, gyártókörnyezet fejlesztése
  • Vevői igények/fejlesztések általi változtatások bevezetése a termelésbe
  • Új termék mintázások
  • Prototípus gyártás támogatása
  • Kapcsolattartás külföldi osztályokkal és kollégákkal

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség, dokumentációkészítésben szerzett tapasztalat
  • Angol és magyar nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Affinitás, érdeklődés a finommechanikai szerelés felé
  • Precíz és pontos feladatmenedzsment
  • Igényes, önálló és felelős munkavégzés.
  • Analitikus és a részletekre kiterjedő gondolkodásmód.
  • Minimum 3 év gyártástámogatási/folyamatmérnöki tapasztalat multinacionális

Amit partnerünk kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Barátságos, modern környezet
  • Karrier lehetőségek
  • Tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. gépgyártó és tervező Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem/Jelentkezés” gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Kondor Biankánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.) (Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.) (Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Budapest
Full time

Published on 04.07.2022