Gyártási mérnök

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésével kapcsolatos feladatok ellátása
    • Termelőgépek működtetésének segítése
    • Géptelepítések felügyelete
    • Gyártási folyamatok optimalizálása
    • Gépek karbantartásának felügyelete
    • Munkautasítások, karbantartási utasítások készítése
    • Részvétel prototípus gyártásban

Elvárások:

  • Gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök végzettség
  • Projektmenedzsment tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
    • Windows környezet
    • Office csomag
    • Autocad, más tervezőprogramok ismerete előny
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, más idegen nyelvek ismerete előnyt jelent
  • Utazási hajlandóság
  • Jó kapcsolatteremtő készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes alapbér
  • Juttatások: Bónusz + cafetéria
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, képzések

A munkavégzés helye:

Esztergom

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, esztergomi partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

 A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt e-mail címre!

Gyártási mérnök - Esztergom

Esztergom
Komárom-Esztergom
Full time
1 year
Bachelor

Published on 18.06.2020