Gyártási csoportvezető

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. győri megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • Aktív, magabiztos német nyelvismeret
  • Műszaki termelésirányítás területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Minőségbiztosítási vagy gyártástechnológiai ismeretek
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

  • Gyártósorok termelési folyamatainak irányítása és felügyelete, gyártásközi és végtermékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Hibák elhárítása és szoros kapcsolattartás a gyártás-előkészítési és karbantartási részleggel a termelés hatékonyság növelése érdekében
  • A beosztott munkatársak (50-70 fő) szakmai felügyelete és munkájuk koordinálása
  • Termelési mutatók (KPI) ellenőrzése és dokumentálása, riportálása a vezetőség felé
  • Termelési egységben a megfelelő rend biztosítása

Előny:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: Teljes munkaidő, 05:45-14:00

Munkába állás időpontja: azonnal

Pályázatokat a pozíció megjelölésével várjuk.

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 2020-03-06