Gyártásfejlesztési csoportvezető

A KUKA Hungária Kft. a világ egyik vezető automatizálási szakértőjeként és ipari robotgyártójaként ismert KUKA (Keller und Knappich Augsburg) csoport leányvállalata. Cégünk 1991 óta van jelen Magyarországon. Hazánkban három (Taksonyban, Füzesgyarmaton és Budapesten), Romániában (Temesváron) egy telephellyel rendelkezünk, és több mint 1500 munkatársat foglalkoztatunk. Legnagyobb gyáregységünk Füzesgyarmaton található: közel 20.000 m2 alapterületű üzemünkben készülnek a KUKA robotokat megmozgató vezérlőszekrények, és innen kerülnek kiszállításra a világ összes pontjára.

Feladatok

  • a Gyártásfejlesztési mérnökség munkájának ütemezése, koordinálása, ellenőrzése és fejlesztése,

  • budgettervezés és riportok készítése a csoporthoz kapcsolódóan,

  • dolgozói ötletrendszer és 5S rendszerek felügyelete és fejlesztése,

  • gyártásfejlesztési projektekben való aktív részvétel, a projektek vezetése,

  • gyártási layoutok tervezése és megrajzolása,

  • gyártást támogató eszközök tervezése és kivitelezése.

Elvárások

  • felsőfokú oktatás keretében szerzett műszaki mérnöki vagy műszaki végzettség (gépészmérnök, mechatronikai vagy villamosmérnök, műszaki menedzser),

  • folyékony, legalább középszintű angol vagy német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt,

  • legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,

  • tervezőprogramok felhasználó szintű ismerete,

  • lean ismeretek,

  • önálló és megbízható munkavégzés,

  • rugalmasság, terhelhetőség, csapatszellem,

  • jó koordinációs képesség,

  • VBA programozási ismeretek (Excel, Access) előnyt jelentenek.

Amit kínálunk

  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • globál KUKA szinten az elektrotechnikai mintagyár funkció révén nemzetközi projektvégzési lehetőség
  • versenyképes jövedelem (cafetéria, 13. havi bér és 14. havi célprémium)
  • Ipar 4.0-ás megoldások megismerése és alkalmazása
  • továbbképzések, tréningek

Füzesgyarmat, 5525 Magyarország
Békés
Full time
2 years
Bachelor

Published on 18.06.2020