Gyártáselőkészítő

A JÜLLICH GLAS HOLDING Zrt. Székesfehérváron, a hazai üvegipar piacvezető szereplője, várja minden érdeklődő szakmai jelentkezését a fenti munkakörre.

Feladatok:

  • Gyártáshoz szükséges (üveg)vágási programcsomagok összeállítása, határidők figyelése
  • Gyártáshoz szükséges alapanyagok rendelése
  • A gyártásához szükséges rajzdokumentáció elkészítése
  • Gyártással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú (előny: ipari / műszaki jellegű) végzettség
  • Pályakezdő alkalmazása is lehetséges (előny, de nem feltétel: termeléstámogatásban / gyártástervezésben szerzett gyakorlat)
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • CAD program ismerete, egyéb számítógépes ismeret (Word, Excel)

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely hosszútávra
  • Versenyképes bér + kafetéria juttatás (próbaidőben is)
  • Utazási költségtérítés, kulturált munkakörnyezet

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, pozíció megnevezésével várjuk önéletrajzát.

Jüllich Glas Holding Zrt., HR Osztály
(8000 Székesfehérvár, Holland fasor 5.)

Jüllich Glas Holding ZRt.
Székesfehérvár
Fejér
Full time
no work experience required

Published on 2020-03-21