Gyári betanított diákmunka (Sárvár)

A DIÁKMÁNIA ISKOLASZÖVETKEZET

DIÁKMUNKÁRA FELVESZ

AZONNALI KEZDÉSSEL DIÁKOKAT

gyári betanított feladatokra Sárvárra!

Elvárások:

  • folyamatban lévő nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • betöltött 18 év (több műszakos munkarend miatt Munka Törvénykönyve szerint)
  • legalább 1 hónap vállalása (aug. 31-ig lehet vállalni)

Amit kínálunk:

  • korrekt órabér, pótlékok (nettó kb. 160.000 Ft pótlékokkal együtt)
  • 1 hónapra előre beosztás, fix időpontok
  • barátaidat, barátnőidet egy műszakba tudjuk Veled helyezni
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség, felnőtt munkalehetőség szeptembertől
  • korrekt vállalati körülmények
  • ingyenes céges buszjárat egész Vas megyéből (pl.Szombathely,Vasvár, Celldömölk,Sümeg irányából) illetve Ajkáról és Pápáról is

Munkavégzés helye:  Sárvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet REGISZTRÁLJ MOST KOLLÉGANŐNKNÉL, HIVJ, NEHOGY LEMARADJ! 0670/428-3740,0630/284-5522

Sárvár
Vas
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 13.08.2020