Gyakorlott tervezési koordinátor

Az Ön új cége

Gyakorlott tervezési koordinátor pozíció nyitott ipari ingatlanok fejlesztésével és bérbeadásával foglalkozó, multinacionális partnerünknél Budapesten.

Az Ön új pozíciója

A gyakorlott tervezési koordinátor a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • külső tervező irodákkal való terveztetés, a tervezők koordinálása
  • meglévő épülettervek módosítása a bérlői igények változása szerint
  • koncepciótervezés és megvalósulási tervek ellenőrzése
  • tervezési költségvetés folyamatos ellenőrzése
  • lehetséges alvállalkozókra való javaslattétel, kapcsolattartás a beszerzéssel

Mire van szüksége a sikerhez?

  • felsőfokú építészmérnök vagy építőmérnök végzettség
  • ipari épületek tervezésében vagy terveztetésében szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • AutoCAD vagy ArchiCAD ismerete
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthat partnerünktől?

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér + 1 havi bónusz)
  • fejlődési lehetőség egy multinacionális vállalatnál
  • barátságos munkahelyi légkör

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 23.10.2020