Gyakorlott épületgépész tervező

Az Ön új cége

Gyakorlott épületgépész tervező pozíció nyitott nemzetközileg elismert, generáltervezéssel és projektmenedzsmenttel foglalkozó partnerünk csapatában Budapesten. A cég nagy volumenű, hazai és külföldi ipari projektekre keres munkaerőt.

Az Ön új pozíciója

Az Épületgépész tervező a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Épületek épületgépészeti méretezése, feldolgozása
  • Társtervezőkkel való egyeztetés
  • Szakági koordinációs feladatok ellátása

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Magabiztos AutoCAD programismeret
  • Releváns szakmai tapasztalat épületgépész tervezésben (3-5 év)

Mire számíthat partnerünktől?

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Lehetőség külföldi projektekben való részvételre
  • Jó hangulat
  • Kiemelkedő juttatási csomag (alapbér + teljesítmény alapú bónusz + céges nyaraló használat)
  • Kompetencia és nyelv tréningek

Mit kell tennie most:

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a 'Jelentkezem' gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest
Full time

Published on 27.02.2021