Grafikus munkatárs

Ha felvillanyozz a kreativitás világa, nem ijedsz meg a kihívásoktól, füstöl a kezed alatt az egér, grafikai tervezésben is otthonosan mozogsz. Nálunk a helyed.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA…

  • a kreatív koncepciók grafikai tervezésében otthonosan mozogsz
  • a grafikai programok használata álmodból felkeltve is megy
  • precíz, határozott személyiség vagy és stratégiai szemléletmóddal rendelkezel
  • szeretsz új és formabontó dolgokat létrehozni, de a rutinmunkákat is precízen képes vagy megoldani

EZ LESZ A FELADATOD:

  • felhasználói felületek tervezése - arculattól a legapróbb ikonokig
  • kreatív koncepciók kialakítása
  • a tervek prezentálása
  • online és offline kreatív anyagok tervezése, nyomdai előkészítése
  • kapcsolattartás nyomdákkal, partnerekkel – árajánlatok bekérése, gyártás menedzselése

AMINEK PLUSZBAN NAGYON TUDNÁNK ÖRÜLNI:

  • az offline reklámok készítésében szerzett tapasztalat, website interface design tervezése

KOMPETENCIÁK:

  • rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • priorizálás, határidők pontos betartása
  • önálló és csapatban való munkavégzés
  • kimagasló esztétikai érzék
  • trendek nyomon követése
  • új ismeretek elsajátításának készsége és igénye

AMIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNI:

  • nagy márkákon dolgozhatsz, változatos és izgalmas projektekkel várunk
  • a megszokott feladatok mellett számos újdonság is vár Rád
  • nyitottak vagyunk az innovációra, az új ötletekre
  • folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz nap, mint nap

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Debrecen

Ha magadra ismersz, akkor meglásd imádni fogsz nálunk dolgozni, nem kell mást tenned, mint jelentkezned, pályakezdőket is várunk.

RÓLUNK:

A dmd integrált kommunikációs megoldásokat kínáló cégcsoport. A dmd, mint full-service ügynökség PR-, marketing- és kommunikációs stratégiák kidolgozásával,végrehajtásával, tanácsadással, kreatív tervezéssel és kivitelezéssel, valamint produkciós feladatok ellátásával
foglalkozik, megtalálva az összhangot a stratégia és a design között..

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 2020-03-01