GRAFIKAI ÉS TERMÉKMENEDZSER

Mit nyújt számodra a cég?

  • Egy különleges Magyar ékszer manufaktúra dinamikus márkaépítésében vehetsz részt,
  • Rengeteg kemény munka kötetlen munkaidőben,
  • A fizetésed a Te és a Cég teljesítményével arányosan változik,
  • Modern technológiákkal és szoftverekkel ismerkedhetsz meg és használhatod a munkád során: pl 3D Tervezőprogram, 3D Nyomtató, Renderelő program,
  • Exkluzív és luxustermékeket képviselhetsz kimagasló szolgáltatással,
  • Egy dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz, ahol számít a Te véleményed is,
  • Lehetőséget adunk, hogy szakmailag folyamatosan fejlődj,
  • Profi eszközökkel dolgozhatsz: saját íróasztal, céges számítógép, céges mobiltelefon,
  • Korrekt fizetést és előrelépési lehetőséget biztosítunk,
  • A márka a Forevermark és a Swarovski hivatalos partnere, így a munkád során világmárkákat képviselhetsz,
  • Egyéb juttatások: éves bónusz, jutalékrendszer, céges csapatépítő események (üdülések, vacsorák), szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Grafikai munkák elvégzése,
  • Brand és Arculat menedzsment,
  • Weboldal kezelése,
  • 3D Tervezési munkák menedzsmentje partnerek bevonásával,
  • Fájlok rendszerezése és az adatbázisok adminisztrációja,
  • Termékmegjelenítés menedzsment,
  • Termékek feltöltése és kezelése a webshopban,
  • Renderek, Animációk, fotók és videók menedzsmentje,
  • Digitális eszközök beszerzése és karbantartása,
  • Adatmentéssel és adatbiztonsággal kapcsolatos munkák,
  • Fotózás és Videózás,
  • Partnerkapcsolatok kialakítása és kezelése,
  • Munkaköri előrelépés belsős továbbképzés után:
    • 3D Nyomtatás és Mester modell gyártás menedzsment,
    • Kollekciók Tervezése,
    • Mester modellek fejlesztésének menedzsmentje,
    • Termékfejlesztés és termékbevezetés menedzsmentje,
    • Speciális Ékszer tervező program használata.

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Jó grafikus képességek,
  • Haladó szintű informatikai ismeretek,
  • Jó stílusérzék,
  • Tapasztalat nyilvántartási rendszerek, adminisztrációs folyamatok kapcsán,
  • Érdeklődés egyéb új digitális tervező és fejlesztő programok kapcsán.

Mi jelenthet előnyt jelentkezésed során?

  • Termékfejlesztés és termék bevezetésben jártas,
  • Grafikus végzettség,
  • Fotózás és videózással kapcsolatos ismeretek,
  • ECDL vagy Infós végzettség,
  • Jó térlátás, online vagy offline rajzkészség,
  • 3D Tervezésben jártas (Rhino, Matrix, CSI),
  • 3D nyomtatásban jártas,
  • Programozói ismeretek,
  • Rendszergazdai ismeretek.

Munkaidő: Heti 5 nap (hétfőtől- péntekig) / Napi 8 óra (Rugalmas, akár home office is)

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal, motivációs leveleddel a rendszerünkön keresztül!

Csongrád
Full time

Published on 23.10.2020