Globál tesztmérnök

Cégjellemzők:
Partnercégünk különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat.
Jelenleg a globál tesztmérnökség csapatába keresünk új kollégát.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok:

  • Koncepció biztosítása az RFI/RFQ számára az alapvető folyamatokról, iparosodásról, és az automatizálás szintjéről
  • Kapcsolattartás a globális IPM-mel / Tesztfejlesztés / K + F
  • A berendezések és folyamatok iparosítási koncepciójának megtervezése (Ipar 4.0)
  • Az első berendezések, cellák megrendelése, nyomon követése és telepítése
  • A berendezések implementációjával kapcsolatos változások, fejlesztések koordinálása
  • A berendezés / mestercella előkészítése, fejlesztése a sorozatgyártáshoz és az üzleti terv megalapozásához
  • Mintagyártás elvégzése (C/D minta)
  • Technológiai tudás továbbítása a többi telephely számára
  • Támogatás nyújtása a többi üzem számára az első berendezések beszerzésében, üzembe helyezésében és telepítésében
  • Change management

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnöki végzettség előny)
  • 2-3 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit Partnercégünk kínál:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrier és fejlődési lehetőségek
  • Folyamatos szakmai tréningek
  • Dolgozói kedvezmény a cég termékeire

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Requirements:
Qualities:
Company details:

Fejér
Full time
2 years

Published on 2020-02-10