Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GLOBAL ORACLE BUSINESS ANALYST
(16-0183)

pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat üzletágán belüli IT szervezet technikai támogatása globálisan az Oracle rendszer bevezetése kapcsán,
  • Gyártási folyamatok és konfigurációk felülvizsgálata,
  • A támogató csoporttal és a vezetőkkel való együttműködés,
  • Globális rendszer- és folyamatdokumentációk kidolgozása és fenntartása,
  • Funkcionális üléseken és globális projekteken való részvétel,
  • Globális képzési anyag kidolgozása és képzés biztosítása a felhasználók számára,
  • Mentori tanácsadás nyújtása jelentések készítéséhez.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Oracle rendszer bevezetésben és/vagy tanácsadásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Globális szervezeten belüli karrierlehetőség.

A munkavégzés helye: Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0183”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

GLOBAL ORACLE BUSINESS ANALYST (16-0183)

Fejér
Full time
1 year
Bachelor

Published on 04.11.2020