Gépüzemeltetést támogató technikus

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Északnyugat-dunántúli Régiónk területére.

Leendő kollégánk feladatai:

  • a KITE Zrt. által forgalmazott intelligens, precíziós gazdálkodásban alkalmazott gépek funkcionális üzemeltetésének támogatása, betanítása a gazdálkodóknak
  • az utólagosan gépekre szerelt értéknövelő kiegészítők beüzemelése
  • gépkapcsolatok optimalizálása a költséghatékony üzemeltetés érdekében
  • a gyakorlatban szerzett tapasztalatok megosztása a cégen belüli továbbképzéseken

Számunkra az ideális jelölt:

  • középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • mezőgazdasági gépkezelői jogosítvány birtokosa, melyhez gyakorlat is társul
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal
  • mobilis – mivel munkáját terepen végzi
  • elköteleződött a szakma iránt
  • jó kommunikációs készsége révén hatékonyan tud együttműködni kollégáival és a partnerekkel
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi munkáját

Előnyt jelent:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • speciális gépkezelési típusismeretek elsajátítására való nyitottság

Munkavégzés helye: lakhelytől függően, az Északnyugat-dunántúli Régiónk területe (Alközpontjaink: Győr, Hegyfalu, Herceghalom és Zalaszentbalázs)

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • alapbéren felüli, teljesítménytől függő extra jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség

Győr
Győr-Moson-Sopron
Hegyfalu, 9631 Magyarország
Vas
Herceghalom, 2053 Magyarország
Pest
Zalaszentbalázs, 8772 Magyarország
Zala
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 23.10.2020