GÉPSZERELŐ

8 óra munka, 1 műszak, szabad hétvégék, korrekt bérezés, modern telephely, biztonságos, stabil cég hihetetlennek tűnik? De LEHETSÉGES!

Partnerünk az egyik legnagyobb hazai mezőgazdasági- és építőipari gép forgalmazója, amely az ország 19 pontján tevékenykedik, pontosan ezt kínálja.

Ha gép/ autó / autóvillamossági szerelői végzettséggel ÉS/VAGY gépszerelői tapasztalattal rendelkezik, ragadja meg a lehetőséget!

A mai, modern mezőgazdasági gépek a technológia csúcsát képviselik, és fontos, hogy ezeknek a termelőeszközöknek az állás ideje minimális legyen.A felgyorsult piaci környezetnek megfelelve küldetésük, hogy partnereik szerviz igényére gyors és szakszerű megoldást kínáljanak.

Csornai szervizcsapatukba ezért most bővülés céljából GÉPSZERELŐT keresünk, PÁLYAKEZDŐK jelentkezését IS várjuk.

Feladatok:

  • Telephelyre érkező gépek szervizelése és javítása,
  • Új gépek átadásra történő felkészítése,
  • Használt gépek felújítása, javítása,
  • Munkához szükséges alkatrészek megrendelése és felvétele,
  • Munka dokumentálása,
  • Műhely rendjének fenntartása.

Elvárások:

  • Mezőgazdasági gépszerelői VAGY autószerelői VAGY autóvillamossági végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyök:

  • Gépszerelésben szerzett több éves tapasztalat,
  • Diagnosztikában, elektromos hibafeltárásban szerzett jártasság,
  • Elektrotechnikában, hidraulikában szerzett jártasság,
  • Targoncavezetői gyakorlat, érvényes gépkezelői bizonyítvány (3324,3315),
  • Teleszkópos rakodógép (Manitou) kezelésében szerzett gyakorlat, érvényes gépkezelői bizonyítvány (4511).

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes, bejelentett, kiszámítható bérezés,
  • Cafeteria,
  • Bejárástámogatás,
  • Munkaruházat és védőfelszerelés biztosítása,
  • Korszerű, jól felszerelt szervizműhely,
  • Biztonság és kiszámíthatóság,
  • Szakmai fejlődés, továbbképzési lehetőségek
  • Színvonalas munkafeltételek, modern, kiépített telephely,
  • Kommunikációs eszközök,
  • Mérnöki támogatás,
  • Változatos feladatok.

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye

Pozíció területei:

  • Fizikai munka / Szakmunka: Gépszerelő
  • Pályakezdő / Gyakornok: Ajánlatok pályakezdőknek

Egyéb információk:

  • Műszakok száma: 1 műszakos, nappali munkarend,
  • Munkavégzés helye: Csorna (Győr-Moson-Sopron megye),
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk jelentkezését friss önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

GÉPSZERELŐ

Győr-Moson-Sopron
Full time

Published on 22.10.2020