Géplakatos munkatársat keresünk (2270)

géplakatos munkatársat keresünk!

Partnerünk a vasút és gépgyártás történelmében 177. éve, világszinten jelentős szerepet játszó cégcsoport tagja, – az egyedi, kis szériás vasúti forgóvázakat, dízelmotorokat, hajtóműveket tervező, gyártó és forgalmazó szakemberi közé keresünk forgácsoló üzemünkbe GÉPLAKATOS munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Forgácsolt alkatrészek sorjázása, végkikészítése,
  • alkatrészek összeszerelése,
  • forgástestek kiegyensúlyozása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség (géplakatos / gépszerelő),
  • 3-5 év releváns gyakorlat,
  • mérőeszköz ismeret,
  • igényes, önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Különféle forgástestek kiegyensúlyozásában szerzet tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett főállású foglalkoztatás egy műszakos munkarendben (6:00-14:20),
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • bérezés, juttatások megegyezés szerint (alapbér + kiemelkedő teljesítmények jutalmazása + önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás + kedvezményes üdülési támogatás),
  • jól megközelíthető munkahely (Bp. VIII. kerület).

Budapest
Full time

Published on 20.01.2022