Géplakatos, ipari gépész

Munkatársat keresünk

pozícióba.

Társaságunk a luxemburgi székhelyű Landewyck Tobacco S.A. cégcsoport magyarországi leányvállalata. A Róna Dohányfeldolgozó Kft. az elmúlt évtizedekben folyamatosan fejlődött, és mára ismét meghatározó szereplője a hazai dohánytermék gyártásának. Munkatársainknak kiváló munkakörülményeket biztosítunk modern gyárépületünkben.

Főbb feladatok, munkák:

  • gyártósori gépeket a gyártási előírásoknak megfelelően beállítja,
  • gondoskodik a berendezések üzemszerű működtetéséről,
  • tervszerűen, rendszeres karbantartást végez,
  • szükség esetén azonnali beavatkozást kezdeményez,
  • az automatizált gépsorok biztonságtechnikai elemeinek előírás szerinti állapotát ellenőrzi,
  • hajtómű és hajtástechnikai elem beállításokat ellenőriz, és szükség szerint módosít, meghibásodás esetén javítja azt.
  • a gépsoron működtetett feldolgozóipari szerszámokat, alkatrészeket javítja, karbantartja,
  • az elkopott szerszámokat cseréli és beállítja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú szakképesítés:  ipari gépész,  gépszerelő, géplakatos, műszerész, finommechanikai műszerész,
  • magára igényes, közösségben dolgozni tudó szakember
  • 3 műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépkarbantartásban, gépfelújításban, gépbeállításban, gépbeüzemelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tőkeerős, stabil nagyvállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • 1 év után hűségpótlék
  • Negyedéves teljesítmény értékelés alapján jutalom
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes szakmai tevékenység

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 22.09.2022