Similar jobs like this one

Gépkiszolgáló / Összeszerelő operátor

munkakörbe keresünk munkatársakat

Mi vár Rád a Joyson csapat tagjaként?

  • Munkádat megbecsüljük és versenyképes jövedelemmel méltányoljuk.
  • A kiváló teljesítményt bónusszal jutalmazzuk az alapbéren felül.
  • Azonnal határozatlan idejű munkaszerződéssel kezdheted a közös munkát.
  • Ingyenes közlekedést biztosítunk: éves helyi kombinált bérletet adunk, helyközi bérleted árát 100%-ban térítjük.
  • Modern, tiszta munkakörnyezetben végezheted a feladataidat.
  • Támogatunk minden élethelyzetben: szükség esetén munkabér előleget, munkáltatói segélyt nyújtunk.
  • Értékeljük az ötleteidet: ötletmenedzsment- és dolgozói ajánlási bónusz rendszert működtetünk.
  • Értékteremtő munkáddal Te is hozzájárulsz a közlekedésbiztonsághoz: a Joyson munkavállalói által végzett munka nagy mértékben támogatja a közlekedésben résztvevők biztonságát. Termékeinkkel életeket mentünk.

A közös célok megvalósításában a Te feladatod lesz:

  • Autóipari termékek gyártósori/gépi összeszerelése az érvényes munkautasítások alapján.
  • Gyártósori gépek kezelése, javaslattétel a folyamatok fejlesztésére.

Elvárásaink:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok, jó kézügyesség.
  • Több műszakos munkarend vállalása (3 műszakos 8 órás).

Önéletrajzod juttasd el Toborzási Csoportunk részére, akik bármilyen kérdés esetén rendelkezésre állnak.

Joyson Safety Systems Hungary Kft.
Human Resources/Humán erőforrás
3516 Miskolc, Joyson út 1.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 20.04.2023