Similar jobs like this one

Gépkezelők jelentkezését várjuk Lajosmizsére!-Jelentős béremelés

  • Fröccsöntő gépek kezelése
  • Elkészült termékek minőség ellenőrzése
  • Dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3műszakos munkarend vállalása
  • Gyártókörnyezeti tapasztalat szükséges!

Amit nyújtunk / Benefits

  • Próbaidő után nettó 240.000 Ft vagy afeletti kereseti lehetőség
  • Átlag feletti 50%-os műszakpótlék
  • Továbbá bónusz és Cafeteria juttatásokban is részesülsz!
  • 5 munkanapos hetek
  • Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzés, hogy szeretteiddel töltsd a hétvégét!
  • Céges buszjáratok Örkény, Táborfalva, Szalkszentmárton, Kunszentmiklós, Tass, Kunadacs, Pusztavacs irányából!
  • Ingyenes céges járatok indulnak Solt, Szabadszállás, Kerekegyháza, Fülöpszállás, Kecskemét (Széchenyi), Nagykőrös településekről
  • Családias légkör, céges rendezvények az egész család számára
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
  • Ajánlási bónusz

Kattints a "JELENTKEZEK" gombra vagy érdeklődj a 0620/235-3616 telefonszámon.

Lajosmizse, 6050 Magyarország
Full time

Published on 05.02.2022