Gépkezelő

Elanders Hungary Kft.
nemzetközi háttérrel rendelkező nyomdaipari cég

Gépkezelői

munkakörbe
HÁROM MŰSZAKOS munkarendbe
keres munkatársakat.

Amit kínálunk:

  • Min. nettó 20.000 Ft béren felüli juttatás, PRÓBAIDŐ ALATT IS
  • 60% műszakpótlék 18-06 óra között
  • 40% műszakpótlék szombat 14-18 óra között
  • Szombati túlóráért 200%, vasárnapi túlóráért 250%
  • A túlórákat az adott hónap végén fizetjük ki
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Jubileumi pénzjutalom a céghez több éve lojális munkatársaknak
  • Anyagi támogatás gyermek születése vagy házasságkötés esetén
  • Az új munkavállalókat saját állományba vesszük fel
  • Határozatlan idejű jogviszony, hosszútávú munkalehetőség

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás, gyors tanulási képesség, jó fizikum

Munkavégzés helye: Zalalövő

A munkavégzés során az új munkatárs feladata kötészeti gépek kezelésével kapcsolatos munkafolyamatok elvégzése lesz.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elektronikusan,
vagy postai úton: 8999 Zalalövő, Újmajor út 2. címre.

Gépkezelő

Zalalövő, 8999 Magyarország
Zala
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 01.08.2020