Gépkezelő (Újhartyán)

Fémipari termékek gyártásával foglalkozó újhartyáni partnerünk számára

GÉPKEZELŐ  munkatársakat keresünk több részlegére is, azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • Főtengely illetve klíma kompresszor csapágyak gyártása
  • Kisebb autóalkatrészek gyártása
  • Gépkezelés

Egyéb információk

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkavégzés helye: Újhartyán
  • Műszakrend: 2 vagy 3 műszakos
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk
Requirements:
  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Hasonló munkakörben, termelésben szerzett tapasztalat
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása (üzemrésztől függően)
  • Jó monotónia tűrés, precíz munkavégzés
Benefits:
  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és kiemelt műszakpótlékokkal
  • Cafeteria nettó 14.000 Ft/ hó próbaidő után
  • Műszakpótlék 18:00-6:00-ig 40%
  • Vizsgabónusz egyes részlegeken
  • Havi mozgóbér
  • 13. havi fizetés
  • Céges buszjárat : Inárcs, Kakucs, Dabas, Hernád, Újhartyán, Dánszentmiklós, Pilis, Nyáregyháza, Újlengyel
  • Autóval történő bejárás esetén NAV norma + 15 Ft/km

Újhartyán, 2367 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 08.05.2021