Similar jobs like this one

Gépkezelő - Tata

Feladatok:

  • Hajlító gép szerszámainak beállítása az adott munkadarabokhoz
  • Hajlítási program betöltése vagy annak hiányában program megírása
  • Megfelelő hajlítási sorrend meghatározása
  • Hajlítás elvégzése
  • Munkadarab ellenőrzése, szükséges korrekciók elvégzése

Elvárások:

  • Fémipari területen szerzett tapasztalat
  • Jártasság műszaki rajzolásban

Előnyök:

  • Gépkezelő végzettség, hajlító gépen szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatás, ingyenes buszjárat

A munkavégzés helye:

Tata

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. tatai Partnere részére toboroz főállású munkavállalókat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a "Jelentkezem" gombon keresztül!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20 911 5756-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.
, NAIH-85575/2015.)

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Tata
Komárom-Esztergom
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 26.11.2020