Gépkezelő - Sárszentmihály

Gépkezelő

Sárszentmihályi partnercégünkhöz várjuk jelentkezését gépkezelői munkakörbe, ingyenes szállással!

Feladatok:

  • Tekercselő gép, nyomdázó gép, csomagoló gépek kiszolgálása
  • Vakolatok igény szerinti színkeverése
  • Legyártott termékek összekészítése raklapokra, ezek címkézése
  • Gépek, készülékek, eszközök és szerszámok tisztítása

Elvárások:

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Jó fizikai állóképesség
  • Több műszakos munkarend vállalása (Munkavégzés: hétfőtől-péntekig, a későbbiekben folyamatos  munkarend)
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyök:

  • Gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és juttatások
  • 30%-os műszakpótlék a 18:00-06:00 közötti időszakban ledolgozott munkaórákra
  • Útiköltség térítés
  • Béren kívüli juttatások: belépési bónusz
  • Éves ösztönzők
  • Ingyenes szálláslehetőség biztosítása a munkahely közelében
  • Határozatlan idejű jogviszony
  • Előrelépési lehetőség
  • 3 műszakos, a későbbiekben folyamatos munkarend

Amennyiben szeretne jelentkezni, kérjük, küldje el önéletrajzát a petik.gergely@manatwork.hu e-amil címre vagy érdeklődjön a +36 20 352 7869-es telefonszámon, akár küldjön SMS-t, Mi visszahívjuk!

Személyes jelentkezés esetén várjuk ügyfélszolgálatunkon, a Székesfehérvár, Piac tér 8. szám alatt (hétfőtől péntekig 8 és 16 óra között).

 További elérhetőségeink: szekesfehervar@manatwork.hu, +36 20 967 3093, +36 20 801 0001, +36 22 506 498

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.; 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Sárszentmihály, 8143 Magyarország
Full time

Published on 23.03.2021