AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

GÉPKEZELŐ ÉS KEVERŐ OPERÁTOR
(REC_2019_5_9)

Partnercégünk közép-kelet-európai régióban 1987 óta van jelen. Hazánkban közel 1.000 embernek ad munkát. Körösladányi telephelyükön mosó- és háztartási tisztítószereket gyártanak.

FELADATAID LESZNEK:

  • Keverőüzemi berendezések üzemeltetése
  • Alapanyagok technológia utasítás szerinti adagolása
  • Minőségi félkész termékek gyártása, a termelés dokumentálása

AMIT BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA:

  • Multinacionális környezet, megbízható vállalati háttér
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások (13. és 14. havi juttatás, kiemelkedő cafeteria, minőségi pótlék)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes buszjáratok, bejárás támogatása
  • Iskolakezdési támogatás
  • A munkatársaknak kedvezményes vásárlásra van lehetőségük (a gyártott termékekre)
  • Dolgozói csomagot a gyártott termékekből (4-szer egy évben)

AMIT TŐLED VÁRUNK:

  • Középfokú (szakmunkás, technikusi) végzettség
  • Targoncás jogosítvány
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Csapatmunkára való alkalmasság, jó koncentrációs készség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Előnyt jelent: vegyipari szakmunkás végzettség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Körösladány

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével vagy telefonon: +36 20 4447400 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Gépkezelő és keverő operátor - Körösladány (REC_2019_5_9)

Körösladány, 5516 Magyarország
Békés
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 30.07.2020