Similar jobs like this one

Gépkezelő munkatársakat keresünk

  • Hegesztő és automata gépeken a sorozatváltások végrehajtása, beállítási paraméterek és szerszámok cseréjének elvégzése
  • A napi karbantartás elvégzése és az előírt napi karbantartási lap előírás szerinti vezetése
  • Elektródák cseréje és csiszolása.
  • Automata gépek kezelése és termelési adatok gyűjtése
  • Kisebb javítások elvégzése, érzékelők tisztítása, rezgő anyag adagolók beállítása
  • Minőségügyi ellenőrzések elvégzése
  • A minőségileg nem megfelelő alkatrészek és részegységek elkülönítése
  • Operátori tevékenység végzése

Elvárások / Requirements

  • középiskolai végzettség
  • műszaki beállítottság

Amit nyújtunk / Benefits

  • Stabil cégnél, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelt műszakpótlék, havi bónusz, továbbá éves bruttó 400.000 Ft cafetéria
  • egészségpénztári hozzájárulás
  • masszázs
  • Tiszta munkakörnyezet, ahol a biztonság az első
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-389-22-99-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a k.pentek@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Pályakezdők és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

a0t6N000000PYAaQAO

Zalaegerszeg
Full time

Published on 16.06.2023