Gépkezelő (műanyagipar) - Győr

Feladatok:

  • Gépkezelés (indítások, megállások, tisztítás)
  • Keverőfej csere / tisztítás / karbantartás
  • Alapanyagcserék elvégzése (hordócsere)
  • NC programozások, optimalizálások, paraméter állítás (Sinumerik 840D)
  • Göngyöleg kezelés, anyagmozgatás
  • Félkész termékek adagolása gyártósorra
  • Gyártásor végi késztermékek ellenőrzése minőségügyi szempontból, csomagolás
  • Dokumentáció kezelés

Elvárások:

  • Középfokú vagy szakmunkás műszaki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség
  • Csapatban és egyénileg való munkavégzésre való hajlandóság
  • Határozottság
  • Újdonságokra való nyitottság

Előny:

  • Gépkezelői, gépbeállítói vagy karbantartói tapasztalat gyártó üzemben
  • NC/CNC programozási ismeretek
  • Targoncás jogosítvány, darukezelői engedély

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri műanyagipari gyártó partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát!

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 01.12.2020