Gépkezelő - Kőszárhegy

Magyar tulajdonban lévő műanyagiapri partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat betanított gépkezelő munkakörbe, hosszú távú munkavégzésre.

Feladatok:

  • a gépbeállító által üzembe helyezett gép felügyelete
  • a gyártott mennyiség mérlegelése
  • a gyártott mennyiség adminsztrálása papíron és elektronikus felületen
  • a kész termék dobozolása
  • belső oktatásokon, továbbképzéseken való részvétel, a megszerzett tudás gyakorlatban való alkalmazása
  • a munkaterület tisztán tartása
  • a kezelt gép tisztán tartása
  • selejtes termék gondos elkülönítése és megjelölése

Elvárások:

  • minimum általános iskolai végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása

Előny:

  • fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • folyamatos műszakrendben szerzett gyári tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú biztos munkahely
  • jelenléti bónusz
  • cafetéria
  • utazási költségtérítés
  • modern munkakörnyezet
  • tiszta munkakörülmények

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a "jelentkezem" gombon keresztül.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Kőszárhegy, 8152 Magyarország
Full time
Primary school

Published on 13.02.2021