Gépkezelő (forgácsoló és daraboló üzem)

Orosházi partnerünkhöz keresünk gépkezelő kollégákat fémipari szakmunkás végzettséggel, vagy releváns szakmai tapsztalattal!

Feladatok / Tasks

  • Alkatrész előállítás során a rábízott műveletek elvégzése.
  • Alapanyagok, munkadarabok előkészítése, ellenőrzése
  • A munkafeladat körültekintő elvégzése megfelelő minőségben, darabszámban, időben.
  • Az elkészült munkadarabok rendezett, biztonságos rakatképzése, azonosítóval ellátva a következő megmunkálási helyre továbbítása
  • Az általa alkalmazott eszközök, anyagok, és munkakörnyezetének tisztántartása

Amit nyújtunk / Offer

  • Fix alapbér + mt. szerinti pótlékok
  • Teljesítményarányos havi jutalmak
  • Cafeteria
  • 6 hónap után negyedéves és éves bónuszok
  • Munkába járás támogatása

Requirements:
  • Releváns, legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Daraboló üzem:

  • Vasipari szakmunkás végzettség
  • Számítógépkezelői ismeret

Forgácsoló üzem:

  • 8 általános
  • CNC gépkezelő
Benefits:
  • Orosháza, vagy Orosháza környéki lakhely

Orosháza
Full time

Published on 07.04.2021