Gépkezelő (extrúder) - Győrújbarát

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása

Előny, de nem feltétel:

  • Gyártócégnél szerzett gépkezelői tapasztalat

Főbb feladatok:

  • A gyártási tervnek megfelelő receptúra szerinti fóliagyártás
  • A minőségbiztosítás által előírt ellenőrzések végrehajtása

               - fólia vastagság, fóliaszélesség ellenőrzése, szabályozása

               - terrmék folytonosságának ellenőrzése

                - nyomda nyomat minőségének ellenőrzése

  • A fóliagyártó gépsor (fóliahúzó) és a kapcsolódó berendezések (többek között lyukasztók, prégelők, mikroperforálók, hasító/szélező kések, szalag befűzők) működésének összehangolása, a helyes beállítások szerinti működés fenntartása
  • Gyártással kapcsolatos adminisztráció végrehajtása
  • A félkész/késztermékek műhelyen belüli mozgatása
  • Az alapanyagellátás (alapanyag, adalékanyagok) folyamatos ellenőrzése
  • A gépekkel, berendezésekkel kapcsolatosan felmerülő karbantartási igények jelzése

A munkáltató ajánlata:

  • Bérezés egyedi megállapodás szerint
  • Bejárás-támogatás Mt. szerint
  • Egyéb juttatások; cafeteria, bónusz, jutalom
  • Családias munkahelyi légkör
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Hosszútávú lehetőség

A munkavégzés helye:

Győrújbarát

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el a ,,Jelentkezés" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03102@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20-331-1945-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Győrújbarát, Liszt Ferenc u. 9, 9081 Magyarország
Full time

Published on 07.05.2021