Similar jobs like this one

Gépkezelő (Celldömölk)

  • teljes gyártósor (tésztagyártó-, tekercselő,- csomagoló és karton nyomtató gépek) megfelelő beállítása, gazdaságosság és minőségi irányelvek betartásával

Elvárások / Requirements

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • számítástechnikai alapismeretek
  • műszaki alapismeretek

Előny:

  • német nyelvismeret

Amit nyújtunk / Benefits

  • prémiumrendszer, Szép-Kártya feltöltés
  • munkábajárási támogatás
  • ingyenes céges dolgozói buszjárat: Boba, Köcsk, Vásárosmiske, Mersevát, Csögle, Külsővat, Nemesszalók, Pápa, Adorjánháza, Nyárád, Vönöck, Jánosháza, Alsóság, Kemenesmagasi, Kemenessömjén, Nemeskocs, Celldömölk (vasútállomás, Bagolyvár), Egeralja, Izsákfa, Hetyefő, Dabronc, Ötvös puszta, Nemeskeresztúr
  • ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
  • céges ajándékok munkavállalók részére, különböző ünnepek alkalmával (nőnap, húsvét, karácsony)
  • céges munkaruha biztosítása
  • hosszútávú munkalehetőség
  • rendszeres infónapok és céges rendezvények
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • családias munkakörnyezet

Marton Diána: 20/372-3371

Szombathelyi iroda: 94/508-563

szombathely@trenkwalder.com

Celldömölk
Full time

Published on 05.01.2022