Gépkezelő (Berettyóújfalu)

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

Főbb feladatok:

  • Termelésben használt gépek és berendezések hatékony üzemeltetése és beállítása, szükség szerinti karbantartása, tisztítása
  • Munkavégzés alatt fellépő műszaki problémák kezelése, jelzése az illetékes kollégák felé
  • Csomagolóanyagok előírások szerinti felhasználásának biztosítása.
  • A munkaterületén keletkezett mindennemű hulladék szelektív tárolásáról, a hulladék megfelelő kezeléséről való gondoskodás
  • Gépek, berendezések működésével, a termékek gyártásával kapcsolatos adminisztráció pontos vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó és szervezőkészség
  • Jó állóképesség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Targoncavezetői bizonyítvány és jogosítvány
  • Berettyóújfalui vagy környéki lakóhely

Amit a kínálunk

  • Magas havi alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás + jelenléti íves bónusz
  • 100% munkába járási támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Berettyóújfalu

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 507 6387-es telefonszámon keresztül kérhető!

Berettyóújfalu
Hajdú-Bihar
Full time
1 - 2 years of experience
Primary school

Published on 2020-03-22