Gépkezelő (automata gépsor)

Több mint 10 éve Érden működő elektronikai vállalatunk új gyártó részleggel bővül. Automata gépsoraink az autóipar számára gyártanak precíz és igényes termékeket.

Főbb feladatok, munkák:

Most induló részlegünk automata gépsorainak kiszolgálása, ezen belül:

  • anyagok betöltése, és kivétele
  • a gép visszajelzése alapján különböző kezelői feladatok
  • géphiba esetén a karbantartó értesítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • alapfokú számítógéphasználat
  • gyors reagálás
  • jó látás és kézügyesség
  • álló munka vállalása
  • heti váltásos 3 műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Automata gépsorok , különösen SMT vagy műanyagipari gépek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Tiszta, csendes és családias munkakörnyezet.
  • Kiemelt bérezés már a kezdéskor:
    • bruttó 245 000Ft+15% mozgóbér + műszakpótlék 18 órától reggel 6-ig 30%
    • továbbá havi nettó 20 000 ft cafeteria
  • Pusztaszabolcs-Adony-Iváncsa-Ercsi -Százhalombatta irányában céges busz
  • Budapest- Székesfehérvár vonalon 100% bérlettámogatás (Tárnok vasúti megálló 10 perc séta)
    • nettó 18 Ft/ km gépkocsi térítés
  • Könnyű és tiszta fizikai munka, hölgyek és urak jelentkezését egyaránt várjuk!

Érd
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 23.10.2020