Similar jobs like this one

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Fontos számodra a stabil munkahely? Szeretsz csapatban dolgozni?
Ha igen, akkor gyere és csatlakozz hozzánk az alábbi  munkakörbe:
GÉPKEZELŐ!

Megbízónkról:

Partnercégünk a világ több mint 50 országában értékesít, több mint 3500 ügyféllel áll kapcsolatban és közel 44 mrd Ft éves árbevétellel számolhat.    Csúcsminőségű termékeket kínálnak személygépjárművek, motorkerékpárok, haszongépjárművek, mezőgazdasági munkagépek valamint ipari berendezések számára is.

Milyen kihívások várnak rád:

  • Gyártó, kiszerelő sorokon lévő gépek/berendezések ismerete és kezelése,
  • A munkavégzés során észlelt eltérések jelentése a csoportvezetőnek,
  • Szükség esetén a probléma elhárításában való részvétel.
  • Targoncázási feladatok ellátása,alapanyag betárolása

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Gyártás területén szerzett releváns tapasztalattal rendelkezel,
  • Rendelkezz technikumi vagy szakmunkás vagy érettségi bizonyítvánnyal
  • Több műszakos munkarendet is tudsz vállalni,
  • Kitartó, rugalmas, felelősségvállaló személyiség vagy,
  • Rendelkezel emelőgép kezelő (3324) képesítéssel
  • Rendelkezz targoncavezető engedéllyel (lehetőség szerint mind a hárommal)

Amire az alapbéreden felül garantáltan számíthatsz:

  • Dinamikus, családias hangulatú légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Havi ösztönző bónuszok
  • Műszakpótlék kifizetés
  • Munkába járás támogatás: üzemanyag br. 20 ft/km, tömegközlekedés jegy/bérlet 86%

Munkavégzés helye: Almásfüzitő

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével.

További információ az alábbi telefonszámokon kérhető: +36 20 852 8911 - VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma: 10097-1/2012-0100-848
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Gépkezelő - Almásfüzitő

Almásfüzitő, 2931 Magyarország
Full time

Published on 19.04.2023