Gépkezelő

A fém épületelemek gyártásának egyik meghatározó cége a Metál-Sheet Kft.

GÉPKEZELŐT

keres, debreceni telephelyére.

Feladatok:

  • a megfelelő célgépekkel fémfeldolgozási feladatok elvégzése
  • szendvicspanel, trapézlemez, és egyéb lemezek gyártása
  • felelős az általa használt gépek, felszerelések kifogástalan műszaki állapotáért és kisebb javítások elvégzéséért

Elvárások:

  • minimum 8 általános végzettség
  • szakirányú végzettség és gépkezelői vizsga
  • alapvető karbantartási ismeretek megléte (hegesztés, sarok csiszolózás)
  • targoncavezetői jogosítvány
  • 1–2 év gyakorlat hasonló munkakörben
  • büntetlen előélet

Munkaidő:

  • teljes munkaidő (8 órás)

Munkavégzés helye: 4002. Debrecen, Csereerdő utca 10

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • munkaruházat

Ha olyan csapatban akarsz dolgozni, ahol megbecsülik a teljesítményed, akkor tarts velünk! Várjuk fényképes önéletrajzodat.

Gépkezelő

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 16.09.2020