Gépkezelő specialista - Préselés

Préselés specialista munkatársat keresünk debreceni gyártóüzemünkbe.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket munkatársainknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

A Debrecenben található gyártóegységünk több éve nemzetközi szinten is kiváló teljesítményt nyújt. Vállalatunk törekszik a piacon elérhető legmodernebb gépek, és technológiák beszerzésére és meghonosítására. Csapatunk tagjai rendszeres képzéseken vesznek részt, hogy szakmai rálátásuk a lehető legteljesebb legyen. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Új termék bevezetésben, termék transzfer folyamatokban való részvétel.
  • A gyártási folyamat beindításában, optimalizálásában, hibafeltárásban való részvétel.
  • Szerszám tesztek végrehajtása – hibafeltárás
  • Operátor tréningben való részvétel
  • Gyártási dokumentáció létrehozásában való közreműködés

Elvárások

  • Fémipari képzettség
  • Fémipari gyártásban, préselésben (lemezalakításban) szerzett tapasztalat
  • Présszerszámok ismerete

Tapasztalt szerszámkészítők előnyben!

Amit kínálunk

  • Könnyű fizikai munka
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Dinamikus, nemzetközi környezet
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Több elemből álló javadalmazási csomag (cafeteria, bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Munkába járás támogatása (üzemanyag támogatás, bérlettámogatás, vállalati busz)

Amennyiben csatlakoznál jól összeszokott csapatunkhoz, és megfelelsz az elvárásoknak, mindenképpen küld el szakmai önéletrajzodat.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary
T +36 52 501 280

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 16.09.2020