Osztrák tulajdonú, Csepeli székhelyű, ablak és ajtó profil termékeket gyártó, partnercégünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ

Jelentkezz, és állj munkába akár holnap!

AMIT kínálunk:

  • biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • 30%-os műszakpótlék (munka törvénykönyve alapján)
  • tanulási és előre lepési lehetőség
  • utazási költség támogatás (autó és tömegközlekedés esetén is)

FELADATaid lesznek:

  • gyártósorok felügyelete
  • gyártósori gépek kezelése, alapanyaggal való feltöltése
  • átállásokban való közreműködés
  • önálló magabiztos munkavégzés
  • alkalmanként fizikai munkavégzés

Téged Keresünk, ha:

  • alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • tudod vállalni a három műszakos munkavégzést
  • jó a probléma megoldó készséged
  • ha van hasonló területen szerzett tapasztalatod
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Gépkezelő (XXI. kerület)

Budapest
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 14.06.2020