Gépkezelő

EMI-Technology Bt.

Autóipari alkatrészeket gyártó cég Budapesten, a x. kerületben (az Örs vezér térnél) pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Ipari vákuumgőzölő berendezések, üzemeltetéséhez és karbantartásához keresünk

Gépkezelőt

Feladatok:

  • Gépeink folyamatos működésének biztosítása, tervszerű megelőző karbantartás elvégzése és annak dokumentálása
  • Sorozatgyártás
  • Gyártással kapcsolatos adminisztráció

Téged keresünk, ha műszaki szakirányú végzettséged van, jó a fizikumod,ha szereted a pörgést és a változatosságot, ha úgy érzed terhelhető vagy és precízen végzed a munkádat!

Elvárások:

  • Műszaki szakirányú végzettség
  • PC használat (Excel, Word)
  • Önálló munkavégzés, megfelelő betanulási idő után
  • Megbízhatóság, rugalmasság és fejlődésre hajlamosság

Előny:

  • Villamos ismeretek (villamos hajtások, erősáramú áramkörök)
  • Gépészeti ismeretek(pneumatikus/ hidraulikus működtetések, hűtőgépek)
  • Hasonló munkakörben szerzett gépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Bérlettérítés és havi étkezési utalvány
  • Baráti környezet

Fényképes önéletrajzos jelentkezését várjuk.

Gépkezelő

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 28.02.2020