Gépkezelő

Szigetszentmiklósi partnerünkhöz keresünk

Gépkezelő munkatársat

Feladatok:

  • Gyártógépek, berendezések kezelése, üzemeltetése
  • Minőségi paraméterek ellenőrzése és dokumentálása
  • Felel a termék gyártás közben történő minőség-ellenőrzéséért
  • Általa kezelt gép átállítása, beállítása
  • Gép karbantartása
  • Minőségbiztosítási szabályok betartása, a munkafolyamatok folyamatos dokumentálása
  • Gyártási tervek, munkavédelmi utasítások szigorú és következetes betartása

Műszakrend:

  • 3 műszak (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • 12 órás folyamatos műszak (6:00-18:00, 18:00-06:00)

Elvárások:

  • 2 év termelő vállalatnál, gépkezelői tapasztalat
  • Gépészeti vagy műszaki szakmai képesítés/végzettség (pályakezdő jelentkezése esetén)
  • Erős műszaki affinitás
  • Precizitás, pontosság
  • Szabálykövető magatartás

Amit kínálunk:

  • Alap órabér
  • Havi teljesítménybónusz (csoportcélok): 30 000 Ft/hó/bruttó
  • Jelenléti pótlék: 15 000 Ft/hó/bruttó
  • Béren kívüli juttatás: SZÉP kártya vendéglátás 12 000 Ft/hó/nettó
  • Napi 3 kávé ingyen (automata)
  • Céges buszjárat (4 irányból)
  • 12 órás műszak esetén 20% bérpótlék (alap órabér + 20%)
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Megbízható cég, határozatlan idejű szerződés

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Gépkezelő

Budapest
Szigetszentmiklós, 2310 Magyarország
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 2020-03-22