Gépkezelő

Tisztító- és tisztálkodó szerek gyártásával és csomagolásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársakat

Gépkezelő

pozícióba.

Feladatok:

  • Adott gyártáshoz szükséges termékkivonat ellenőrzése, és kihelyezése,
  • Gyártósor gépeinek (termelő-, dátumozó- és egyéb segédberendezések) beállítása adott termeléshez
  • Felhasznált anyagok fogyásának nyomon követése, anyagszükséglet jelzése a műszakvezető felé
  • Termelési adminisztrációs feladatok elvégzése (felhasznált anyagok azonosítóinak, mennyiségének és a selejt mennyiségének rögzítése)
  • Minőségi probléma esetén gépsor leállítása, a műszakvezető értesítése
  • Kisebb géphibák önálló elhárítása, nagyobb probléma esetén a karbantartás értesítése
  • Műszak végén vagy a műszak közbeni átálláskor a gépsoron végzett takarítás koordinálása, és takarításban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség vagy érettségi
  • Műszaki affinitás
  • Pörgős személyiség

Amit biztosítanak:

  • Változatos feladatok
  • Méltányos bér
  • Jó hangulatú társaság

Munkaidő: 6:00-18:00, 18:00-6:00 folyamatos munkarend

Ha nem bánod, hogy olajos lesz a kezed egy-egy szerelés alkalmával, de tudod vállalni a gépek beállításával járó felelősséget, akkor Téged keresünk.

Jelentkezz önéletrajzzal e-mail címen és mi hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot!

Gépkezelő

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 15.10.2021