Similar jobs like this one

Gyöngyösi higiéniai termékekkel foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk

Gépkarbantartókat

Ingyenes céges buszjárattal!

Milyen feladatokra számíthatsz ha csatlakozol a vállalathoz?

  • Modern, automatizált gyártósori gépek mechanikai karbantartásáért, felügyeletéért, folyamatos alapanyag ellátásáért leszel felelős
  • A te feladatod lesz ha bármilyen mechanikai hiba felmerül akkor azt feltárd és elhárítsd
  • Átállásokban fogsz közreműködni
  • A legyártott termékek ellenőrzésében veszel részt

Amivel szeretnénk, hogy rendelkezz,

  • Bármilyen műszaki végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki érzék, fogékonyság
  • A műszaki megoldásokat keresd
  • Folyamatos szakmai fejlődés fontos legyen számodra
  • Több műszakos munkarendet tudod vállalni

Miért érdemes csatlakozni a vállalathoz?

  • Higiénikus munkakörnyezet, modern géppark
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, előre lépési lehetőség
  • Széles körű juttatási csomag
  • 13. havi bérezés
  • Cafetéria
  • Támogatjuk a bejárásod, céges buszjárattal vagy üzemanyag hozzájárulással
  • Albérlet támogatása
  • Munkahelyi étkezés támogatása

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezni önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet!

Gépkarbantartó

Gyöngyös
Heves
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 20.08.2021