GÉPJÁRMŰVEZETŐ II. (szerződéses katonai szolgálat, Szentes)

GÉPJÁRMŰVEZETŐ (C-E kategóriás jogosítvány)

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • Pontos időben megjelenni szolgálati helyén, munkanapokon, illetve egyéb esetekben.
  • Jelentési kötelezettség közvetlen elöljárója irányába, folyamatos kiértesíthetőség biztosítása.
  • Elöljáróitól kapott parancsok maradéktalan végrehajtása.
  • Részére átadott technikai eszköz ismerete, azzal kapcsolatos információk frissítése, önképzés.
  • Szolgálati és készenléti feladatok ellátása.

Jelentkezési feltételei:

  • betöltött 18. életév
  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • állandó belföldi lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkezés,
  • katonai szolgálatra egészségi, pszichikai és fizikai szempontból alkalmas minősítés,
  • beosztás betöltéséhez előírt iskolai végzettség,
  • elfogadja egyes alkotmányos jogainak törvény szerinti korlátozását.

Egyéb elvárások:

  • csapatmunka
  • felelősségtudat
  • rugalmasság
  • szabálytudat

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • tapasztaltszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Szentes, 6600 Magyarország
Csongrád
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 02.07.2020