GÉPJÁRMŰVEZETŐ (szerződéses katona, Debrecen)

  • Betöltött 18. Életév
  • Magyar állampolgárság,
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Állandó belföldi lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkezés,
  • Katonai szolgálatra egészségi, pszichikai és fizikai szempontból alkalmas minősítés,
  • Beosztás betöltéséhez előírt iskolai végzettség, 8 általános iskola
  • Elfogadja egyes alkotmányos jogainak törvény szerinti korlátozását,
  • „C” kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat.

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • A beosztást betöltőre bízott gépjármű-technikai eszköz szabályos kezelése,
  • A technikai kiszolgálások és karbantartások elvégzése az adott technikai eszköz vonatkozásában.
  • A raj technikai eszközeit mindenkor hadra fogható állapotban tartani.

Egyéb elvárások:

  • Csapatmunka
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Szabálytudat
  • Monotónia tűrés

Amit nyújtani tudunk:

  • Kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • Felelősséget elismerő jövedelem
  • Béren kívüli juttatási rendszer
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Széleskörű szociális juttatás
  • Tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • Távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
1 - 2 years of experience
Primary school

Published on 02.07.2020