GÉPJÁRMŰVEZETŐ (HAJDÚBÖSZÖRMÉNY)

A FARMMIX Kft. növényvédő szerek, műtrágyák, vetőmagvak kis- és nagykereskedelmével foglalkozó társaság. Az elmúlt évek során működési területeinket elsősorban a Dunától keletre eső országrészen alakítottuk ki. Több megyében önálló telephellyel rendelkezünk.

Társaságunk Hajdúböszörményben működő nagykereskedelmi egységéhez azonnali munkakezdéssel,

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

munkatársat keres.

Feladatok, tudnivalók:

  • árukiszállítás többnyire az ország Dunától keletre eső területén,
  • áru felrakodása és a címzettnél történő lepakolása, alkalmanként fizikai munka!
  • az árukiszállításhoz és a gépjármű vezetéshez kapcsolódó dokumentáció megfelelő kezelése és vezetése
  • az áru mozgatása raklapon történik

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Megbízhatóság, precizitás;
  • Gépjármű vezetői tapasztalat

Előny:

  • „C” kategóriás jogosítvány; (szabadságolás ideje alatti helyettesítésre)
  • ADR

Amit nyújtunk:

  • Bejárási támogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdési lehetőség

Munkavégzés helye: Hajdúböszörmény

Weboldal: www.farmmix.hu

Jelentkezésüket fényképes önéletrajzzal a betölteni kívánt pozíció megjelölésével várjuk.

Hajdúböszörmény
Hajdú-Bihar
Full time, Apprenticeships
1 year
Secondary technical school

Published on 04.02.2021