GÉPJÁRMŰVEZETŐ I. (szerződéses katona, Debrecen)

Az ellátandó fontosabb feladatok:

  • a rádióállomás üzemeltetéséhez szükséges technikai eszközök mozgatása
  • személyi állománynak átcsoportosítása
  • titokvédelmi rendszabályok maradéktalan betartása

  • betöltött 18. életév
  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • állandó belföldi lakóhellyel vagy tartózkodási hellyel rendelkezés,
  • katonai szolgálatra egészségi, pszichikai és fizikai szempontból alkalmas minősítés,
  • beosztás betöltéséhez előírt iskolai végzettség, 8 általános iskola
  • elfogadja egyes alkotmányos jogainak törvény szerinti korlátozását,
  • „BC” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Egyéb elvárások:

  • problémamegoldás,
  • pszichés terhelhetőség,
  • monotónia tűrés,
  • szövegértés
  • megbízhatóság,
  • fegyelmezettség,
  • problémamegoldó képesség,
  • együttműködési készség,
  • felelősségvállalás,
  • elhivatottság,

Amit nyújtani tudunk:

  • kiszámítható karrier szerződéses katonai szolgálati jogviszony keretében
  • felelősséget elismerő jövedelem
  • béren kívüli juttatási rendszer
  • kedvezményes étkezési lehetőség
  • széleskörű szociális juttatás
  • tapasztalatszerzés lehetősége külföldi szolgálatban
  • távolabbi lakhely esetén szállás biztosítása

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 09.07.2020