Gépjárműértékesítői tanácsadó

"Szövetségben a minőséggel"

A Balogh Csoport, Észak-kelet Magyarország egyik meghatározó autókereskedelmi cégcsoportja bővülő csapatába miskolci telephelyére

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése (új és használt)
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása
  • Ügyfél-elégedettség mérése
  • Használt gépjárművek beszámítása
  • Gépjármű átadási dokumentációk elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfél-centrikus magatartás
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kimagasló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Nyitottság a technológiai újdonságok elsajátítására
  • Határozott, hiteles fellépés
  • Lehetőleg miskolci, vagy környékbeli lakhely

Előny:

  • Gépjármű-értékesítésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Pszáf, Boi vizsga

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Betanítás
  • Vezetői támogatás

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben megfelelsz a fenti elvárásoknak, és örömmel csatlakoznál egy dinamikus, maximális ügyfél-elégedettség irányába elkötelezett csapathoz, várjuk jelentkezésedet!

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
1 year
Secondary school

Published on 08.08.2020