Gépjárműalkatrész - raktáros (Nyíregyháza)

A Vagép Kereskedelmi és Szolgáltató Zrt. Magyarország északi és keleti régiójának legnagyobb Ford márkakereskedése és márkaszervize

dinamikusan fejlődő szerviz csapatába

GÉPJÁRMŰALKATRÉSZ - RAKTÁROS

munkakörbe keres munkatársat NYÍREGYHÁZI Ford és Suzuki Alkatrész raktárába

Feladatok:

  • Márkaszerviz alkatrész raktári feladatok ellátása
  • Alkatrészek beérkeztetése, továbbítása
  • Raktár rendezés
  • Alkatrész kiszolgálás szerviz dolgozóknak
  • Alkatrész kiszolgálás vevőknek
  • Esetenként alkatrész kiszállítás
  • Alkatrész beszerzés

Elvárások:

  • Autós Szakirányú műszaki középfokú végzettség
  • Ügyfélkiszolgálásban, kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, feladatirányultság, együttműködési és szervezési készség, megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség,
  • MS Office, szerviz adatbázis ismerete,
  • Kulturált megjelenés, jó kommunikációs készség

Mit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria elem biztosítása
  • Bejárás támogatása
  • Kiválóan felszerelt szerviz és alkatrészraktár
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Csapatszellemben dolgozó munkatársak
  • Csapatépítő programok
  • Stabil munkahely és munkáltatói háttér

Álláslehetőség az alábbi telephelyünkön:

  • Nyíregyháza, Debreceni u. 233/c

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, a pozíció megjelölésével küldje el elektronikusan a fényképes önéletrajzát és a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatát elektronikusan vagy postai úton a Vagép Zrt. 4400 Nyíregyháza, Debreceni út 233/C. címre Szalánczi Zsolt részére.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year

Published on 2020-01-06