GÉPJÁRMŰ-SZERKEZETI- ÉS KAROSSZÉRIA-LAKATOS

A Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  •  járművek és felépítmények szerkezeti és karosszérialakatos munkáinak elvégzése
  •  eszközök, berendezések karbantartása, javítása, gyártása

AMIT KÉRÜNK:

  •  szakirányú szakmunkás bizonyítvány
  •  tűzvédelmi szakvizsga
  •  önálló, precíz munkavégzés
  •  rugalmasság, terhelhetőség
  •  együttműködési készség

ELŐNYT JELENT:

  •  3324 Vezetőüléses targonca-gépcsoportra gépkezelői jogosítvány
  •  „C” kategóriás jogosítvány + GKI kártya

AMIT KÍNÁLUNK:

  •  határozatlan (Testvérhegyi úti telephely) vagy határozott (Ecseri úti telephely) idejű munkaviszony
  •  bérpótlékok, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  •  próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  •  kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkakezdés
  •  stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések
  •  igény esetén munkásszálló
  •  ingyenes fogászat és üzemorvosi szolgáltatás, üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben
  •  kedvezményes céges flottacsomag mobiltelefon-előfizetésre
  •  jó csapat, sportkör

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  •  1098 Budapest, Ecseri út 8-12. VAGY
  •  1037 Budapest, Testvérhegyi út 10/a

A jelentkezésnél, kérjük, tüntesd fel a választott telephelyet és küldd el fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

Tárgy: „Gépjárműszerkezeti lakatos”

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 22.10.2021