Gépésztechnikus - Gépi forgácsoló (Budapest)

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az Unix Autó 30 éve a magyar és közép-kelet-európai autóalkatrész kereskedelmi piac meghatározó szereplője. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 4000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. Technológiai fejlesztő központunkban magasan képzett mérnök csapatunk elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztéssel és automatizálásával foglalkozik. A megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Kutatás-fejlesztési részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPÉSZTECHNIKUS / GÉPI FORGÁCSOLÓ

Feladatok:

  • Automatizált berendezések alkatrészeinek gyártása műhelyrajz alapján
  • Prototípus gépek összeszerelése, tesztelése, fejlesztése
  • Gépek, berendezések helyszíni telepítése, beüzemelése
  • Munkakörnyezet, szerszámgépek állapotának megőrzése, karbantartása
  • Fejlesztőmérnökökkel való együttműködés

Elvárások:

  • Gépésztechnikus, gépi forgácsoló vagy egyéb hasonló szakirányú végzettség
  • Jó kézügyesség és problémamegoldó képesség
  • Önálló és csapatban való hatékony, dinamikus munkavégzés
  • 2+ év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szerelési ismeretek

Előny:

  • Forgácsolásban (esztergálás, marás) szerzett tapasztalat hagyományos gépeken
  • Targoncakezelői engedély
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által, változatos feladatok
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő (08.00 – 17.00)
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a "Jelentkezem gombra" kattintva töltheted fel.

Budapest
Pest
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 02.07.2020