Pozíció leírása / Job description

Az elektromos autók akkumulátoraihoz szükséges rézfólia gyártással foglalkozó Partnerünk saját állományába keresünk GÉPÉSZTECHNIKUS munkatársakat.

Munkavégzés helye: Tatabányai Ipari Park

Az alábbi feladatok várnak Rád (gépészeti oldalról):

  • termelési területen lévő gépek hibakeresése, javítása és megelőző karbantartása,
  • időszakos karbantartások elvégzése,
  • gépek élettartamnövelő és fejlesztési projekjeinek támogatása.

Elvárások / Requirements

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbi feltételekkel:

  • szakirányú, középfokú végzettség,
  • gépkarbantartásban szerzett tapasztalat,
  • 12 órás, folyamatos munkarend vállalása.

Előny:

  • darukezelő jogosítvány.

Amit nyújtunk / Benefits

Partnerünk folyamatosan bővülő csapatába keresünk GÉPÉSZTECHNIKUS munkatársakat!

Amiért érdemes jelentkezni:

  • egyből saját állományban kezdhetsz,
  • egy dinamikusan fejlődő cég tagja lehetsz,
  • a versenyképes alapbér és műszakpótlékok mellet étkezési hozzájárulás, SZÉP kártya juttatás, bejárás támogatás is jár.

Randstad Hungária Kft. logó

Gépésztechnikus

Tatabánya, 2800 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021