Gépészmérnök - Gyártástechnológus

Szeretnél részese lenni egy modern, nemzetközi környezetben működő csapatnak, ahol lehetőséged lesz a gépgyártás és alkatrészgyártás területén dolgozni?

Keresünk Gépészmérnököt - Gyártástechnológust, aki rendelkezik releváns végzettséggel és tapasztalattal. Ha önállóan dolgozol, eredményorientált és kommunikatív, akkor ez a pozíció neked szól!

Kiemelkedő bérezés, határozatlan idejű munkaszerződés és útiköltség-támogatás vár rád egy modern és nemzetközi környezetben.

Jelentkezz most, és légy részese egy fiatalos és inspiráló munkahelynek!

Feladatok

- Gyártási technológia kidolgozása, normaidők megállapítása, felügyelete
- Rajzok frissítése, átdolgozása
- Darabjegyzékek összeállítása
- Gyártási dokumentációk, előírások készítése
- Gyártókészülékek tervezése (hegesztő összeállító-, és forgácsolókészülékek)
- Együttműködés a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal (idegen nyelven is)

Egyéb információk

Munkaidő: 8:00 - 17:00 - ig

Helyszín: Dévaványa

Requirements:

Szakmai végzettség:

  • Gépészmérnöki / Gépész üzemmérnöki / Műszaki manager diploma

Nyelvtudás:

  • Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

Tapasztalat:

  • Gyártástechnológiai tapasztalat gépgyártás vagy alkatrészgyártás területén

Számítógépes ismeretek:

  • MS Office felhasználó szintű ismeretek

  • CAD rendszer ismeret (elsősorban Siemens NX vagy Inventor)

Személyes készségek:

  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság

  • Eredményorientáltság

  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség

  • Magabiztos fellépés és kommunikáció

Benefits:

Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
Fiatalos csapat
Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
Útiköltség támogatás

Qualities:

Autóipari környezetben szerzett tapasztalat

SAP vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Dévaványa, 5510 Magyarország
Full time

Published on 15.06.2024